טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים

אנה ברנובסקי Anna Barnovsky טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים

טיפולים משלימים שנועדו לטפל במרקם העור ולהעניק לו מראה אחיד, נקי וזוהר כל הטיפולים ב-BEYOND מבוססים על סדרת האנטי אייג’ינג שפותחה אצלנו ומבוססת על נוסחאות ייחודיות וחומרים פעילים רבי עוצמה, המסייעת לחידוש העור והאטת תהליך ההזדקנות.

אנחנו ב-BEYOND מאמינות שתפקידה של האסתטיקה אינו לשנות את האישה, אלא להעצים, להבליט ולרענן את יופייה, תוך שמירה על נתוני היופי הטבעיים שלה. כל הטיפולים בקליניקות, נעשים בצורה רגישה ועדינה, תוך ראייה הוליסטית המתחשבת בכול המאפיינים האישיים. היא שמכתיבה את הדרך לטיפול מדויק ולתוצאות טבעיות, כך שתמשיכי להיראות בדיוק כמוך – רק זוהרת, מוארת ונשית מתמיד.

לרשותך מגוון טיפולים:

  • Dimond Meso Treatment- טיפול פנים עמוק המשלב טיפול מזותרפיה עם חומרים פעילים ומרוכזים לשכבות העמוקות של העור ולמראה עור רענן זוהר ובריא.
  • Hollywood Glow Treatment– טיפול ייחודי המעניק זוהר וגלאם הוליוודי לעור הפנים. הטיפול משלב מכשיר חמצן, עיסוי אינטנסיבי ומסכת זהב לתוצאה של מראה זוהר וקורן לפנים.
  • Spa Treatment- טיפול ספא לפנים המעניק לחות עשירה לעור תוך כדאי עיסוי וטיפול שיאצו לפנים, לצוואר לדקולטה ולידיים. הטיפול משלב מאפייני אנטי – סטרס לתוצאה של מראה עור זוהר, לח, גמיש ורענן.
  • טיפול אנטי אייגניג – טיפול לעור בוגר שניכרים בו סימני הגיל. הטיפול מנקה את העור ומעודד את התחדשות התאים למראה עור נקי ורענן.