טיפולי שפתיים

אנה ברנובסקי Anna Barnovsky טיפולי צוואר ודה קולטה

השפתיים הן האיבר הבולט והדומיננטי ביותר בפנים שלך. הן סמל לחושניות והן נקודת המשיכה המרכזית בזמן שיחה עם אנשים אחרים, ולכן גם הטיפול באזור השפתיים הוא אחד המרכזיים והחשובים ביותר להשלמת מראה כללי רך ורענן.

אלו בעיות מופיעות באזור השפתיים?

מרבית הבעיות הקשורות בשפתיים נוגעות לחוסר סימטריה, איבוד נפח או הופעת קמטים סביב אזור הפה. בהתאם לכך, טיפולים לעיצוב או מילוי שפתיים מיועדים לנשים המעוניינות לעצב את מבנה השפתיים או לעבות אותן, בשל חוסר סימטריה בשפה אחת או בשתיהן, הופעת קמטוטים או איבוד נפח (שנפוצים עם הגיל והתבגרות העור), וכן, עבור נשים עם שפתיים דקות מאוד המעוניינות להדגיש ולמלא אותן. מעבר לכך, טיפולים לעיצוב או עיבוי שפתיים יכולים להתאים לכל מי שפשוט לא מרוצה מהמראה הקיים והייתה רוצה לשוות לשפתיים שלה צורה עגולה, מלאה או מודגשת יותר.

איך מתבצע הטיפול?

הטיפול כולל פעולות שונות שמטרתן להקנות מראה טבעי, קלאסי ונשי לאזור וזאת בהתאם לצורך שעלה בפגישת היעוץ . בין הפעולות הנפוצות: הדגשה של מסגרת השפתיים, עיצוב זווית הפה, עיצוב השקע שבין האף לשפה העליונה, וכמובן מילוי שפתיים – עיבוי של השפה העליונה, התחתונה או שילוב של שתיהן.  כל הטיפולים מבוצעים באמצעות הזרקה של חומצה  היאלורונית

מה קורה אחרי הטיפול ?

ההתאוששות מטיפולי שפתיים היא מידית וניתן לחזור לשגרה ממש אחרי הטיפול. את התוצאה ניתן לראות באופן מידי, כאשר אחרי שבועיים כבר ניתן לראות את התוצאה הסופית

אנה ברנובסקי Anna Barnovsky

באילו תנאים מבצעים טיפולי מילוי שפתיים?

חשוב להדגיש שהשפתיים הן איבר מורכב ועדין, ועל כן טיפולי עיצוב, מילוי או עיבוי שפתיים חייבים להיעשות בקליניקה מיומנת, מקצועית ובעלת הבנה וניסיון רב. בהתאם לכך, בקליניקות שלנו ב- BEYOND   הטיפולים ניתנים רק על ידי רופאות מוסמכות, המתאימות את הטיפול באופן אישי לכל מטופלת. כמו כן, שיטת הטיפול כוללת מילוי שפתיים עם חומרים טבעיים בלבד – חומצה היאלורונית בשילוב חומר אלחוש (לידוקאין) – המאפשרים עיבוי שפתיים ללא כאב ובאופן הבטוח ביותר.