המראה שלי הינו כרטיס הביקור שלי

אנה ברנובסקי Anna Barnovsky טיפולי פנים

“המראה שלי והתוצאות הטבעיות אליהן הגעתי הם כרטיס הביקור שלי.”

היא מאמינה שלכל אישה יש את היופי והקסם הטבעיים שלה ומטרת הטיפולים האסתטיים היא לשמר ולשפר את המראה הקיים של כל מי שחפצה בכך: הכירו את אנה ברנובסקי, האישה שאחראית למראה הצעיר והזוהר של לא מעט נשים בישראל.

קצת אחרי גיל 30 בחרה אנה ברנובסקי, אדריכלית יופי ובעלת רשת הקליניקות BEYOND, להתחיל את הטיפול האסתטי הראשון שלה. היום, כשהיא נושקת לשנתה ה-50, מספיק מבט חולף בדמותה בשביל להבין כי כנראה בחרה נכון.

“עצרתי את תהליך ההזדקנות ואני שומרת על מראה טבעי ורענן באמצעות טיפולים מדויקים שלא משנים אותי”, מספרת אנה. “זה המוטו שלי, כמו גם הערך שמוביל אותי, לא לשנות את המראה הטבעי אלא לשמר ולשפר אותו באופן אלגנטי וטבעי”.

אנה יודעת על מה היא מדברת. כל יום היא פוגשת בקליניקה שלה נשים רבות המגיעות אליה לאחר שהרגישו שמשהו השתנה בפנים. “אם בעבר” מסבירה אנה ” היו מגיעות לקליניקה נשים בגילאי 50 ו 60, הרי שהיום אנו רואים יותר ויותר נשים בגילאי 40 שמבחינות שמשהו משתנה בפנים, שהרעננות כבר לא אותה רעננות, שהעיניים כבר עייפות, שתווי הפנים כבר לא ברורים ומחודדים כפי שהיו… והן רוצות להחזיר לעצמן את שמחת החיים והזוהר “
ואכן בסביבות גיל 35 מתחיל תהליך ההזדקנות הגורם להאטה בקצב התחדשות העור. לקראת גיל 40 כבר חלה האצה נוספת בתהליכי ההזדקנות של הפנים, קמטי ההבעה במצח, בין הגבות ובצידי העיניים מתחילים להופיע, שקעי העיניים מעמיקים ויוצרים מראה עייף וכבד, רקמת השומן מתדלדלת והלחיים “נוזלות” מטה ומטשטשות את קווי המתאר. כל השינויים הללו במראה הפנים משנים את הפרופורציה והסימטריה והתוצאה היא מראה פנים עייף, כבד, חסר חיות ומבוגר.

אנה ברבנוסקי אדריכלית היופי ובעלת קליניקות BEYOND מתמחה בטיפולים אסתטיים מזה שלושה עשורים ומטפלת בנשים וגברים רבים המרגישים שאין סיבה שמראה הפנים שלהם לא יהיה תואם להרגשתם הפנימית, לאנרגיות ולגוף שלהם (שלרוב עדיין נראה מעולה) . “יותר ויותר נשים (וגם גברים) בגילאי 40 מבינים שאין סיבה שהפנים שלהם לא ישקפו את התחושות הפנימיות שלהם” אומרת אנה ומוסיפה “חשוב לזכור שכשאשה אוהבת את מה שהיא רואה במראה, כל מצב הרוח שלה משתנה, היא בטוחה יותר בעצמה, מרגישה רעננה ורלוונטית וזה כמובן תורם לתחושת האושר הכללי שלה. זה בא לידי ביטוי בעבודה, בזוגיות ובגישה החיובית לחיים. אין סיבה שאישה או גבר ירגישו לא רלוונטיים בגיל 40 או 50 במיוחד שהיום קל ובטוח יותר מתמיד לבצע טיפולים אסתטיים שישפרו משמעותית את מראה הפנים והחזות הכללית.

לצד הנגישות של הטיפולים האסתטיים חשוב לזכור שטיפול בקמט זה או אחר לא ישיג בהכרח את התוצאה הרצויה. רק הבנה מקצועית ומדוייקת של תהליכי ההזדקנות ושורש השינוי הנדרש יובילו לבניית תוכנית טיפול מתאימה ולתוצאה אסתטית טובה.
אנה נוגעת בנקודה רגישה מאוד, טיפולים אסתטיים רבים שמים דגש על מילוי קמט כזה או אחר מבלי שנלקחים בחשבון כלל תהליכי ההזדקנות שמייצרים שינוי מהותי בפרופורציה ובסימטריה של הפנים- מצורת משולש הפוך שהנו האידאל הנכון ליופי ורעננות לצורת אגס המייצר מראה מרוקן, מבוגר ועייף. רק טיפול בהשבת הפרופורציה והסימטריה הנכונה לפנים לצד הטיפול בקמטים, בנפילה של העור – יעניקו תוצאה אסתטית של חזות רעננה צעירה ומדויקת יותר.

בקליניקות BEYOND מיישמת אנה את התורה כאשר כל טיפול מתחיל באבחון ולאחריו השלב  החשוב ביותר – תכנון מדויק של הטיפול. “ללא תכנון מדויק התוצאות לא יהיו משביעות רצון “מסבירה אנה.

אילו פרמטרים נלקחים בחשבון בתהליך האבחון?  

“זה מתחיל ממבנה הפנים, כמובן, בסימטריה, פרופורציה, בפרופיל , במרקם העור, בקמטים, בקמטוטים. הטיפול חייב לקחת בחשבון את מכלול הפרמטרים האלה. חשוב להבין שאין מענה אחד קבוע לקמטים או לכל בעיה אחרת בעור ולכן הטיפול מושתת תמיד על ראיה הוליסטית עמוקה המשלבת הבנה אמיתית הן של תהליך ההזדקנות המאפיין את המטופלת והן של השאיפה האישית שלה”.

ומאיזה גיל באמת כדאי להתחיל?

“ההחלטה להתחיל בטיפולי אנטי אייג’ינג היא לפי תחושה אישית של כל אישה, אבל רוב נשים מתחילות, ובצדק, עם טיפולים אסתטיים מבוססי הזרקות סביב גיל ה-40. זהו גיל אידיאלי משום שאז בנוסף לתוצאה אנו משיגים גם מניעה נהדרת. אנחנו עושים מעין סטופ לתהליך ההזדקנות”.

ואם אישה רוצה להתחיל בגילאים מאוחרים יותר, היא עדיין תוכל להגיע לתוצאות שהיא מבקשת?

“חד משמעית כן. חשוב לדעת שגם מי שמתחילה בטיפולים בגילאים מאוחרים יותר יכולה להגיע לתוצאות מדהימות בזמן קצר. אחת הלקוחות המהממות שלי חגגה לא מזמן 88 והגיע אילנו רק לפני 5 שנים – היא נראית נפלא ובעיקר מרגישה שהמראה שלה מבטא את האנרגיות הנהדרות שיש לה. היום יש לנו מגוון רחב של פתרונות הנותנים  מענה לשינויים המתרחשים בפנים, בצוואר ובמחשוף שמעדנים את תהליכי ההזדקנות ומשפרים את המראה הכללי”.

וכשאנה מציינת את מגוון הפתרונות היא לגמרי יודעת על מה היא מדברת. מעבר לניסיון שהיא צברה במהלך שלושת העשורים האחרונים, לצד הטיפול באלפי נשים עד היום, היא עצמה ניסתה כל טיפול אפשרי. “אין טיפול שאני אעשה ללקוחות שלי שלא בדקתי  קודם כל על עצמי, רק טיפולים שהעניקו לי תוצאה מעולה – יכנסו לקליניקה. זה מאפשר לי להתאים עבורן את הטיפול המדויק ביותר אחרי שחוויתי אותו בעצמי” מוסיפה אנה.

לשמר את הטוב שקיים בהתאם לנתונים האישיים של כל אישה

קליניקות BEYOND בהובלתה של אנה מובילות קו אסתטי נקי, טבעי ואלגנטי, “טיפול אסתטי מושפע מטעם אישי ” מסבירה אנה ”  אני מתחברת יותר ליופי האירופאי, הקלאסי  הנשי וזהו הקו האסתטי שאני מובילה בקליניקות שלי. אני דואגת לבצע טיפולים עדינים, נגיעות קטנות ומדייקות בפנים בצוואר ובכפות הידיים, טיפולים המשדרגים את המראה הכללי ומחזירים לו את החזות הצעירה והאסתטית שהטשטשה בחלוף השנים. השאיפה שלי תהיה תמיד להגיע לתוצאה של מראה קלאסי וטבעי כזה שישתלב בהרמוניה בפנים, ישדרג ויאיר את האישה ולא ישנה אותה” מסיפה אנה.

מה הוא אידיאל היופי עבורך? האם יש בכלל דבר כזה אידאל יופי ?

“אני מאמינה שלכל אישה יש את היופי והקסם הטבעיים שלה ומטרת הטיפולים האסתטיים היא לשמר ולשפר את המראה הקיים של כל אישה. אני באופן אישי מתחברת לאידיאל יופי אירופאי – גלאם ושיק קלאסי עדין וטבעי וזה הסגנון אליו אני שואפת לקחת את הלקוחות – כמובן, בהתאם למאפיינים הטבעיים ולאנטומיה של כל אחת ואחת. טיפול אסתטי נכון הוא כזה שמשדרג את האישה, מספק לה מראה אלגנטי ונשי ולא משנה או “מגהץ” אותה, וזאת הסיבה, בין היתר, שכל כך הרבה נשים בוחרות להגיע אלינו. טיפול אסתטי מדויק תמיד יהיה נכון ומחמיא יותר מכל צו אופנה או טרנד חולף  ותסכימי איתי שאין משהו יפה יותר מאישה שמרגישה יפה ונשית”.

איך את מתמודדת עם עניין הגיל שלך? 

“אני עוד רגע בת 50, מקבלת באהבה את הגיל שלי, נהנית מהיתרונות שלו, ויחד עם זאת מקפידה על טיפוח ושימור המראה החיצוני שלי. היום אני מברכת על ההחלטה להתחיל לשמר את העור שלי כבר בגיל צעיר. אני מבצעת טיפולי הזרקות כבר מעל 20 שנה, מטפלת בקמטי ההבעה, ברקות ובשקעי העיניים. אני מטפלת במרקם העור שלי על ידי הזרקת חומצה היאלורונית, שמזינה ומשפרת את הטקסטורה שלו, כמו כן אני מטפלת בצוואר, במחשוף ובידיים המשלימים את המראה הכולל . היום אני יכולה להגיד בגאווה שהמראה שלי והתוצאות הטבעיות אליהן הגעתי הם כרטיס הביקור שלי וסוד ההצלחה של הטיפולים האסתטיים המתבצעים בקליניקות שלי”.

מה התגובה הכי מרגשת שקיבלת מאישה שעברה אצלך טיפול? 

“הדבר שהכי מרגש אותי הוא ללא ספק העובדה שיש לנו דורות של לקוחות- סבתא אמא ובת, אימהות וכלות, שבאות יחד. בביקורים שלהן בקליניקות הלקוחות מחבקות ומנשקות אותי, הן מרוצות מהתוצאות, מתמלאות בביטחון והמראה החיצוני שלהן מאפשר להן להרגיש גם טוב מבפנים. מרגש אותי שהן מספרות לי שהן מקבלות מחמאות כל הזמן אבל אף אחד לא יודע לשים את האצבע על כך שעברו טיפולים אסתטיים ובדרך כלל חושבים שהן הסתפרו או שינו צבע. הטיפולים שלנו מתבצעים בעדינות רבה, מתוך מטרה להבליט את היופי הטבעי של האישה. זה הקסם של טיפול אסתטי נכון, הוא משדרג אותך, מרים ומאיר את המראה אבל לא משנה אותך”.

אם תחפשו אותה, תמצאו אותה במסדרונות הקליניקות. היא עובדת עם נשים כבר 30 שנה, אוהבת את המפגש האינטימי, את ההקשבה והטיפול האישי והיא נמצאת בקליניקות כמעט רוב הזמן, למרות הצוות הגדול שעובד איתה. אין לקוחה שהיא לא מכירה או לא יודעת מה עשו לה, אין לקוחה שהיא לא מעורבת אישית בתכנון הטיפול שלה “רק עין מקצועית מיומנת עם ראייה אסתטית הוליסטית שלמה תוכל להתאים ללקוחה את הטיפול המדויק עבורה, ללא הבנה אסתטית מדויקת הטיפול לא ייתן את המענה הנכון או שיעניק תוצאה לא רצויה” לכן אני מעורבת בכל אחד מתהליכי תכנון הטיפול  שעוברות הלקוחות אצלי בקליניקות – כך אני יכולה להבטיח להן תוצאות אסתטיות לא פחות ממעולות

לקביעת פגישת ייעוץ אישית צרי קשר >>